g4s karriere, wachdienst, sicherheit
V současné době hledáme uchazeče/čky na pozici:

Strážný - Blansko - nástup možný od 1.5.24

Dobrá dostupnost! Kousek od zastávky Bezručova

Pro pracoviště v Blansku hledáme vhodné uchazeče na pozici Strážný.

Pozice je vhodná pro všechny co mají zájem o práci v ostraze bez omezení pohybového aparátu.

Náplň práce

  • Kontrola osob a vozidel
  • Evidence návštěv
  • Obsluha bezpečnostních technologií
  • Obsluha bezpečnostního rámu
  • Obchůzková činnost - náročná obchůzka za každého počasí (cca 90 min.)
  • Výdej klíčů

Požadujeme

  • Čistý Výpis z rejstříku trestů
  • Flexibilita, komunikativnost
  • Dobrá fyzická zdatnost z důvodu náročné obchůzky
  • Uživatelská znalost PC
  • VÝHODOU bude pokud máte: Profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" či zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy včetně ovládání EZS a EPS

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
  • Nástup možný od 1.5.24
  • Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
  • Kompletní uniforma zdarma
  • Příspěvek na reprezentaci
  • Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
  • VIP sleva na produkty Datart
  • Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
  • Výhodné pojištění odpovědnosti za škody
  • Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis nebo nás kontaktujte na naší bezplatné lince 800 166 600.
G4S Secure Solutions (CZ), a.s. je významnou společností s vedoucím postavením na trhu bezpečnostních služeb. Byla založena v říjnu roku 1990 v Praze a je součástí nadnárodního holdingu G4S operujícího ve většině zemí světa. Zázemí velké a silné společnosti dává možnost osobního a odborného růstu každému zaměstnanci, kterých má firma více než dva tisíce.
__geringfügig__ __marginal__ __Práce na dohodu__ __malo razpoložljiv__ __Teilzeit__ __Part-time__ __Částečný úvazek__ __Teil- oder Vollzeit__ __Part-time or full-time__ __Částečný nebo plný úvazek__ __krajši ali polni delovni čas__ __krajši delovni čas__ __Vollzeit__ __Full-time__ __Plný úvazek__ __Teil- oder Vollzeit__ __Part-time or full-time__ __Částečný nebo plný úvazek__ __krajši ali polni delovni čas__ __polni delovni čas__
Your browser is out of date!

Update your browser to view this website correctly. Update my browser now